Кикбоксьорите на СК „Победа” – Враца спечелиха 11 медала на държавното първенство

Отлично се представиха врачанските кикбоксьори от СК „Победа” на държавния шампионат по кикбокс фул контакт. Всички възпитаници на Венелин Янков завоюваха медали срещу силни съперници на държавното първенство, а трима от тях – Михаил Велчовски (75 кг мъже), Добри Добрев (60 кг юмв) и Джанер Стоянов (81 + кг юмв), станаха шампиони в категориите си.

Вицешампиони станаха Тошо Георгиев (71 кг мъже), Никола Николов (67 кг мъже) и Йордан Павлов (81 кг юсв). На почетното трето място се наредиха дебютантите от СК „Победа”: Иван Иванов (39 кг момчета), Деян Донков (54 кг юмв), Ива Чамнишка (51 кг момичета), Мартин Петров (67 кг юмв) и Владислав Димитров (48 кг юмв).