Турнир по тенис на маса ще се проведе в Монтана

Младежкият дом в Монтана ще е домакин на турнир по тенис на маса за купата на ОМД. Състезанието ще се проведе на 20-и май (събота) от 9:00 ч. във фоайето на институцията. В спортната надпревара могат да се включат участници без ограничение на възраст и пол. Съгласно регламента състезателите ще бъдат разпределени в три предварителни групи. Класиралите се на първите две места ще обособят финална шестица и ще играят всеки срещу всеки. Играе се до три победи от пет гейма.

За награда ще имат възможност да премерят сили всички малки и големи почитатели на този динамичен спорт. Победителят ще получи купата на Младежкия дом, а класиралите се от второ до шесто място медали. На всички тях ще им бъде връчена и грамота. Главен съдия на турнира ще бъде Здравко Петров, който е ръководител в Клуба по тенис на маса към Младежкия дом.